Kültür-Sanat Haber Girişi : 13 Mayıs 2022 14:53

Prof. Dr. Saltuklu’dan söyleşi ve imza günü

Doğu Anadolu Kitap Fuarı bugün (13 Mayıs) Erzurum Uluslar arası Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde açıldı..

Erzurm Post-Doğu Anadolu Kitap Fuarı bugün (13 Mayıs) Erzurum Uluslar arası Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde açıldı.

 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve MNG EXPO&CONGRESS işbirliğiyle açılan fuar, 22 mayısa kadar kitap dostlarını ağırlayacak. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da açılışına katıldığı fuara ilginin yoğun olması bekleniyor.

 

Söyleşi ve imza günlerinin de düzenleneceği fuarda; Yazarlarımızdan  Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zübeyir Saltuklu da, bugün (Cuma) saat: 16:00’da önce söyleşi yapacak ardından kitaplarını imzalayacak.

 

Yazarımız Saltuklu’nun “Öğretmenliğin Mesleki Değerleri ve Etik”, “Sezgisizliğin Dramı”, “Kalemimin Ayak İzleri”, “Farabi'de Siyaset ve Demokrasi”, “İslam Dünyasında Klasik Felsefe”, “Vicdan”, “Cumhuriyet’in Nezafeti” ve “Tarih Felsefesine Giriş” kitapları bulunuyor. 
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.