Kültür-Sanat Haber Girişi : 15 Aralık 2020 16:29

Sosyal medyaya Erzurum nefesi!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi, pandemi döneminde sosyal medya aracılığı ile yayın yapma kararı aldı.

Erzurum Post-Erzurum Büyükşehir Belediyesi İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi, pandemi döneminde sosyal medya aracılığı ile yayın yapma kararı aldı. Hafta içi belirli saatlerde bir dizi proğram için karar alan Sanat Merkezi, bunun için modern bir stüdyo kurdu.

 

Hazırlanan stüdyoda ilk yayınlar başlarken, fsosyal medya üzerinden de  halka ulaşımı sağlandı. Sanat Merkezi, Her Telden Ezgiler, Söyleşi-Yargısız insaf, Aşık Faslı ve Erzurum’un Renkleri proğramları ile ilk günden itibaren de büyük bir çoğunluk tarafından izlenir hale gelmeye başardı.

 

Pandemi sürecinde  boş durmak yerine sosyal medya aracılığı ile sanat yapmaya karar veren İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi Ergün Engin ve yakın çalışma ekibi  Ziya Kibar, Emrah Çılgı,  Oktay Parlar ve Metin Kara bu projeleri ile büyük beğeni ve alkış topluyor. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.