Siyaset Haber Girişi : 18 Mayıs 2023 17:10

Ak Parti'den Erzurum'a 14 Mayıs teşekkürü

Erzurum’da dört milletvekili kazanan Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı basın mensuplarıyla bir araya gelerek 14 Mayıs seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Erzurum Post- Palandöken Kayak Merkezi Snowdora Oteli’nde  basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, Erzurum’dan milletvekili seçilen Selami Altınok, Mehmet Emin Öz ve Abdurrahim Fırat, önceki Erzurum Milletvekili ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, milletvekili adaylarından Ayşe Deniz Çelik ile Gökberk Kocaaliler katıldı.

 

 

Toplantısnın açılışında konuşan AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, seçimlerdealınan sonuçların başarılı olduğunu belirterek, “28 Mayıs tarihinde Erzurum’un oylarının artarak yine Cumhur ittifakı desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden göreve getirilmesine çalışacağız. İnanıyorum ki ikinci turda Erzurum’da çok daha fazla bir oranı bulacağız” dedi.

 

 

Eski Erzurum Milletvekili ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise kendisi açısından milletvekili sıfatıyla bir veda olduğunu belirterek, “Ak Parti’de görev aldığım günden bu yana Erzurum’un ve Erzurumlu’nun bana verdiği destek için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki ülkemiz daha güzel ve her anlamda dünya ile rekabet eden bir çizgide yoluna devam edecektir. 28 Mayıs günü Erzurum’dan Cumhurbaşkanımıza daha fazla destekle oy çıkacaktır“ diye konuştu.

 

 

Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok’ta kendilerine verilen destek için Erzurumlulara teşekkür ederek, “İnşallah 28 Mayıs’taki seçimle beraber eserlerimiz devam edecek. Biz bu ülkeyi ve insanlarını seviyoruz. Onlara hizmet etmek bizim için vazgeçilmezdir. Önümüzdeki dönemde tüm arkadaşlarımızla birlikte Erzurum’un ihtiyaç duyduğu hizmetlerin takipçisi olacağız” dedi.

 

 

14 Mayıs seçimlerinde Erzurm’dan milletvekili seçilen Mehmet Emin Öz ve Abdurrahim Fırat’ta, 28 Mayıs seçimleri için çalışmalarına başladıklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha fazla bir oy oranı ile seçilip yoluna daha güçlü bir şekilde devam edeceğini söyledi. Daha sonra söz alan Ak Parti Erzurum Milletvekili adaylarından Ayşe Deniz Çelik ve Gökberk Kocaaliler’de seçmenlere teşekkür etti.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.