Siyaset Haber Girişi : 18 Mart 2023 17:55

Avukat Karadabağ, AK Parti’den aday adayı

Erzurum Barosu Avukatlarından Hakan Karadabağ, AK Parti’den Erzurum Milletvekili Aday Adayı oldu.

Erzurum Post-Ak Parti Milletvekilliği müracaatları devam ediyor. Erzurum Barosu Avukatlarından  Hakan Karadabağ,  AK Parti’den Erzurum Milletvekili Aday Adayı oldu.

 

Ankara Hukuk Fakültesi’nden mezun olan ve Erzurum Barosu’nda uzun yıllar Avukatlık yapan Karadabağ, Adalet ve Kalkınma Parti’nde İl Seçim İşleri Başkanlığı, 2018 yılında yapılan seçimlerde milletvekili aday adayı olmuştu.

 

Karadabağ, AK Parti’de uzuzn yıllar değişik görevlerde hizmet etmekle birlikte halen  Erzurum Kent Konseyi Başkan Yardımcılığı görevinide sürdürüyor. Erzurum ve çevresinde geniş bir aile mensubiyet yapısına sahip Seyid Hacı Ahmet Baba Ailesi’nin damadı olan Avukat Hakan Karadabağ, 14 Mayıs 2023 günü yapılacak olan seçimlerde adaylık müracaatında bulundu.

 

"TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN BEN DE ADAY ADAYIYIM"

 

AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Karadabağ,  “28. dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde davası millete hizmet olan , yıllarca neferi olmaktan onur duyduğum AK Parti’den memleketim Erzurum için aday adayı başvurumu yapmış bulundum. Uzun yıllar AK Parti ’de onurlu hizmetlerim oldu, hizmetlerimi aralıksız sürdürdüm. Türkiye Yüzyılı için ben de aday adayıyım.  Rabbim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde milletimize hizmet  etme şerefine nail etsin. Partimizin tüm aday adaylarına hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum”dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.