Siyaset Haber Girişi : 17 Temmuz 2021 21:20

Bakan Koca'ya rağmen sosyal mesafe sıfır!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum’da katıldığı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da eşlik ettiği programlarda tüm uyarılara rağmen birçok kişinin sosyal mesafe kurallarına uymadığı ve maske takmadığı görüldü.
Bakan Koca'ya rağmen sosyal mesafe sıfır! Bakan Koca'ya rağmen sosyal mesafe sıfır!

Erzurum Post-(Özel)-Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum’da katıldığı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da eşlik ettiği, sosyal mesafenin olmadığı programlarda birçok kişinin maske ve sosyal mesafe kuralına uymadı.

 

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Kocanın'da zaman zamanda vatandaşları bizzat "maske ve sosyal mesafe" konusunda uyarmasına rağmen ortaya çıkan görüntüler dikkat çekti.

 

 

Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirmek için bakanlar, belediye başkanları, milletvekilleri, hatta önceki Sağlık Bakanı Recep Akdağ  sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak adeta yarışa girerken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirmek yerine platformdan vatandaşlara "maske-mesafe" uyarısında bulundu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.