Gündem Haber Girişi : 31 Mart 2024 16:03

Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu, oyunu Erzurum’da kullandı

Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu, oyunu Erzurum’da kullandı
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, ailesiyle birlikte oyunu Aziziye ilçesi Reşit Karabacak Spor Lisesinde kulandı.

Erzurum Post-Yerel seçimlerde oyunu kullanmak üzere Erzurum'a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, ailesiyle binlikte Aziziye ilçesinde bulunan Reşit Karabacak Spor Lisesinde oyunu kullandı.

 

 

Tarıkdaroğlu, eşi Betül Tarıkdaroğlu, babası Yaşar, annesi Firdevs, kız kardeşi Nur, kızı Serra ve oğlu Melih Yaşar ile birlikte oyunu kullandı. Oy pusulalarının bulunduğu zarfı kızı Serra ile birlikte sandığa atan Tarıkdaroğlu, okuldaki vatandaşlar ve görevlilerle bir sürü sohbet etti.

 

 

Bakan yardımcısı Tarıkdaroğlu, Gerçekleştirilen seçimlerle demokrasi şöleni içinde geçtiğini ifade ederek, "Bugün demokrasi şölenlerinden bir gün, Türkiye genelinde 61 milyon, Erzurum'da da 516 bin vatandaşımız, bugün 5 yıl boyunca yerel yöneticilerini belirlemek için sandığa gidecek. Yerelde kendilerini yönetecek başkanlarını, meclis üyelerini ve muhtarlarını seçecek. Bugün son sözü millet söyleyecek. Çıkacak sonucun ilimize, milletimize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, demokrasi yarışına katılan herkese başarı diliyorum" dedi.

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.