İlçeler Haber Girişi : 20 Nisan 2024 17:27

Başkan Akpunar: Aziziye için yeni bir dönem başlıyor

Başkan Akpunar: Aziziye için yeni bir dönem başlıyor
Yeniden Refah Partisi'nden Aziziye Belediye Başkanı olarak seçilen Emrullah Akpunar’ı kutlama ziyaretleri sürüyor. YRP İlçe Başkanı Recep Turhan, Başkan Akpunar'a, hayırlı olsun dileklerini ileterek iş çizmesi hediye etti.

Erzurum Post-Aziziye Belediye Başkanı seçilen Emrullah Akpunar’ı kutlama ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Akpunar’ı makamında ziyaret eden Yeniden Refah Partisi (YRP) Aziziye İlçe Başkanlığı mensupları, ‘hayırlı olsun’ dileklerini paylaşarak, Akpunar'a, iş çizmesi hediye etti.

 

 

Aziziye İlçe Başkanı Recep Turhan, “Aziziye’de sahalardan bir an bile geri durmayacağına yürekten inandığımız Emrullah Başkanımıza başarı ve kolaylıklar diliyoruz” dedi.

 

 

AZİZİYE İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

 

YRP Aziziye İlçe Başkanı Recep Turhan, Kadın Kolları Başkanı Hacer Cankaya ve Gençlik Kolları Başkanı Seyfettin Keskin ile partili yöneticilerden oluşan heyeti makamında konuk eden Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Akpunar, yoğun bir tempoyla geçen seçim sürecinin sona erdiğini ve Aziziye’de artık yeni bir dönemin başladığını dile getirerek, “Bizim Aziziye için düşlerimiz var, bizim Aziziyeli hemşehrilerimiz için hizmet sözümüz var. Bütün gayretimizle, azmimizle, enerjimiz, heyecanımız ve tüm inancımızla inşallah bu düşlerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Aziziye’mizde ikamet eden istisnasız herkesin yeri başımızın üstünedir, varlıkları bizim için değerli ve kıymetlidir. Ayrımız gayrımız yoktur, olmayacaktır" diye konuştu.

 

 

İLÇE BAŞKANINDAN ANLAMLI HEDİYE

 

Başkan Akpunar’ı kutlama ziyaretine gelen YRP İlçe Teşkilatı, ‘hayırlı olsun’ hediyesi ile hizmet mesajı vermeyi de ihmal etmedi. İlçe Başkanı Recep Turhan, Aziziye Belediye Başkanı seçilen Emrullah Akpunar’ın tam bir saha ve hizmet adamı olduğuna dikkat çekerek, “Böyle bir başkana da ancak böylesine anlamlı bir hediye sunulur” dedi.   Hediye için partililerine teşekkür eden Başkan Akpunar ise, “Bu çizmeler hizmet aşkımızın, gayretimizin ve azmimizin bir nişanesi olsun inşallah” dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.