İlçeler Haber Girişi : 03 Eylül 2023 19:20

Başkan Uçar, Yakutiye'nin zirvesinde gençlerle kamp kurdu!

Başkan Uçar, Yakutiye'nin zirvesinde gençlerle kamp kurdu!
Yakutiye Belediyesi tarafından bu yıl birincisini düzenlenen "Naf-ı Alem Su Şenliği ve Gençlik Kampı" Kargapazarı Dağları’nın zirvesinde gerçekleştirildi.
Başkan Uçar, Yakutiye'nin zirvesinde gençlerle kamp kurdu!

Erzurum Post-Yakutiye Belediyesi tarafından bu yıl birincisini düzenlenen "Naf-ı Alem Su Şenliği ve Gençlik Kampı" Kargapazarı Dağları’nın zirvesinde gerçekleştirildi.

 


Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, özelliklere gençlere tarihi anlatmak ve ecdadı yaşatmak için böyle bir etkinlik planladıklarını belirterek, “Gençlerimizle doğa yürüyüşü, gökyüzü gözlemlemesi, konaklama ve çeşitli etkinlikler yaptığımız kampımıza AK Parti Erzurum Milletvekilimiz Mehmet Emin Öz’de ziyarette bulundular.

 

 

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, etkinlikle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımlarında, "Dünyanın Göbeği olarak adlandırılan ve coğrafyamız için çok önemli bir yere sahip olan Kargapazarı Dağları’nın zirvesindeki bu özel mekanın önemi hakkında genç kardeşlerimize bilgiler aktararak, hoş sohbet bir vakit geçirdik. Geleceğimiz olan tüm genç kardeşlerimize doğaya karşı olan ilgilerinden ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, ömür boyu başarılar diliyoruz.” dedi.

 


Başkan Uçar, etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan Atatürk Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Arş. Gör. Dr. Ahmet Polatoğlu ve öğrencileri ile Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden Doç. Dr. Hüseyin Aydoğdu, Palandöken Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Gözütok ve Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz’a teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.