İlçeler Haber Girişi : 02 Mayıs 2024 15:36

Çat Belediyesi 'Kent Lokantası'na yoğun ilgi…

Çat Belediyesi 'Kent Lokantası'na yoğun ilgi…
Çatlıları, ekonomik , lezzetli ve sağlıklı yemeklerle buluşturan, Çat Belediyesi Kent Lokantası açıldı.

Erzurum Post- CHP'li Çat Belediyesi ilçede Kent Lokantası açtı.  Çatlıları, ekonomik , lezzetli ve sağlıklı yemeklerle buluşturan, Kent Lokantası ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

 

 

Çat Belediyesi Kent Lokantası'nda 4 çeşit yemek sadece 50 TL'ye halka sunuluyor. Yapılan hizmetten memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, "Ağır ekonomik koşulların yaşandığı bir süreçten geçiyoruz. Bu tesiste 4 çeşit yemeği 50 TL'ye yiyebiliyoruz. İnanın gerçekten büyük bir hizmet emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dediler. 

 

 

Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, " Kent Lokantası’ndan en çok dar gelirli vatandaşlarımız istifade ediyor, emeklilerimiz, öğrencilerimiz. Kent Lokantası ile ülkemizin içinde bulunduğu ağır ekonomik şartlarda hemşerilerimiz için sağlıklı, güvenli, uygun fiyatlı yemek sunuyoruz. Bu bir sosyal dayanışma projesi. Seçilirken bir söz vermiştik, bu milletin kaynaklarını yine bu millet için harcayacağız diye. Biz bu sözümüzü yerine getiriyoruz.

 

 

Belediyemiz bünyesindeki tesislerde yalnızca 50 TL'ye 4 çeşit yemeği sunduğumuz, Kent Lokantamızı halkımızın hizmetine açtık. Çat’ımızın yeniden eski günlerine dönmesine vesile olacak her yeni projemiz bizleri mutlu etmektedir, çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.