Gündem Düzenleme Tarihi : 01 Mart 2023 17:30 Haber Girişi : 01 Mart 2023 20:16

CHP'den Erzurum'a gelen depremzedelere ziyaret

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu ve İl Başkanı Suat Dülger, Erzurum'a gelen depremzede aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinleyip ihtiyaçlarını tespit etti.
CHP'den Erzurum'a gelen depremzedelere ziyaret

Erzurum Post-Erzurum'a gelen CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz,Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, İl Başkanı Suat Dülger, Merkez İlçe Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri depremzedeleri ziyaret etti.  

 

Hizmetiçi Eğitim Merkezi ve Edusti Apart’ta kalan depremzedelerin ziyaretine giden heyet, sorunları dinleyerek, eksikliklerin giderilmesi için tüm imkanları seferber edeceklerini söylediler.

 


Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan CHP Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, ''Bu zor günleri dayanışma içinde hep birlikte aşacağız. Bu süreçte Erzurum'umuza gelen depremzede kardeşlerimizin bu zorlu süreci atlatmaları için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapacağız''dedi.

 


CHP Erzurum İl Başkanı Dülger yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 
''6 Şubat günü yaşadığımız deprem felaketi sonrasında 11 ilimizde büyük yıkımlar yaşadık. 50 bine yakın vatandaşımızı kaybettik. Keşke hiç kimse hayatını kaybetmeseydi, cana değil mala gelseydi ama maalesef hayatını kaybeden çok sayıda vatandaşımız var. Bir kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

 

 

Bu zor günleri dayanışma içinde hep birlikte aşacağız. Bu süreçte Erzurum'umuza gelen depremzede kardeşlerimizin bu zorlu süreci atlatmaları için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapacağız. Şuan burada bulunan depremzedelerimizin yanı sıra halen daha barınma sorunu yaşayan çok sayıda depremzede yurttaşımız var. Bu yurttaşlarımızın da barınma sorunun çözülmesi için gerekeni yapacağız.
 

 

Bugün Erzurum'a gelen Tokat Milletvekilimiz Sn. Kadim Durmaz, Tunceli Milletvekilimiz Sn Polat Şaroğlu, İl Başkanımız Suat Dülger, Merkez İlçe Başkanlarımız, İl Kadın Ve gençlik Kolları Başkanlarmız ve yönetim üyelerimiz ile birlikte Erzurum'a gelen depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik, istekletini not ettik.''

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.