Siyaset Haber Girişi : 15 Ocak 2022 17:18

CHP Erzurum Kadın Kolları'nda Yıldırım dönemi

CHP Erzurum Kadın Kolları İl Başkanlığı'na Gizem Yıldırım seçildi. İl Başkanlığı binasında yapılan seçime CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Fevziye Pehlivan'da katıldı.

Erzurum Post- CHP Erzurum Kadın Kolları İl Başkanı seçimi yapıldı. İl binasında Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Fevziye Pehlivan başkanlığında toplanan lçe Kadın Kolları Başkanları, CHP'nin Erzurum'daki yeni Kadın Kolları Başkanı olarak Gizem Yıldırım'ı seçti.  

 

İl Başkanı Suat Dülger, CHP'nin Erzurum'da tüm örgütleriyle yeni bir ivme yakaladığını belirterek,"Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız Sayın Fevziye Pehlivan Başkanlığında bugün yapılan İlçe Kadın Kolları Başkanları toplantısında yol arkadaşlarımız Gizem Yıldırım'ı İl Kadın Kolları Başkanı olarask seçti. Cumhuriyet Halk partisi Erzurum'da tüm örgütleriyle sahada ve iktidar yolunda emin adımlarla ilerliyor.Türkiye'de olduğu gibi Erzurum'da da gidiyor gitmekte olan ve geliyor, gelmekte olan" dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.