Siyaset Haber Girişi : 01 Mayıs 2023 21:05

Cumhur ittifakı Erzurum'da miting hazırlığında

AK Parti İl Teşkilatı Mayıs ayında yapılması planlanan miting hazırlıklarına kilitlendi.

Erzurum Post-AK Parti İl Teşkilatı Mayıs ayında yapılması planlanan miting hazırlıklarına kilitlendi. İlçe teşkilatlarını sırayla ziyaret eden İl Başkanı Av. İbrahim Küçükoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 Mayıs tarihinde yapılması planlanan mitingi öncesinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

 

 

En ince detayların dahi dikkate alındığı mitingde ilçe başkanları ile istişarelerini sürdüren İl Başkanı Küçükoğlu, Türk Siyasi tarihinin dönüm noktalarından biri olan 14 Mayıs seçimleri öncesinde Erzurum halkıyla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Erzurum'da yoğun ilgi ile karşılanacağını belirtti.

 

 

Küçükoğlu, “Erzurum yine liderini bağrına basacak. Yüzbinleri aşan katılım bekliyoruz. Erzurum halkının şaşmaz ferasetini miting meydanlarında da seçim sandıklarında da göreceğiz. 5 Mayıs Cuma günü tüm Erzurum halkının miting meydanlarında dünya liderimiz ile kucaklaşmaya çağırıyorum” diye konuştu.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.