Gündem Düzenleme Tarihi : 05 Ocak 2022 21:30 Haber Girişi : 05 Ocak 2022 22:45

Emeklilere DEVA ziyareti!

Önceki gün açıklanan maaş zamları ile şok olan emeklileri, bugün DEVA Partisi Erzurum il yönetimi ziyaret etti.

Erzurum Post-Bekledikleri maaş zammını alamayan emeklileri DEVA Partisi Erzurum İl Teşkilatı teselli etti. Önceki gün açıklanan maaş zamları ile şok olan emeklileri ziyaret eden  DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk seçimde ikdidara geleceklerini belirterek, emeklilerin tüm sorunlarını çözecekleri vaadinde bulundu.

 

"VERDİĞİNİZ SÖZLERİ UNUTMAYIN"


Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şubesi Genel Sekreteri Zekeriya Araz ise DEVA Partililerin bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Deva Partisi il başkanı ve yönetim kuruluna derneğimize yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz. Bizler, torunlarımıza küçük bir hediye almaktan çekiniyoruz. Hani enflasyonu ezdirilmeyecektik? Verilen zam gerçekten çok düşük. Yapılan onca zamlar ise ortada. Ne yazık ki, emekli kardeşlerimizin çilesi bitmiyor. Umarım sizler de, verdiğiniz sözleri turtarsınız" dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.