Erzurum Haber Girişi : 26 Ocak 2023 15:34

Erzurum polisi araç filosunu güçlendirdi

Erzurum'Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere alınan 17 araç düzenlenen törenle hizmete başladı. 

Erzurum Post-Erzurum'Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere alınan 17 araç düzenlenen törenle hizmete başladı. 

 

 

İl Emniyet Müdürü Levent Tuncer, düzenlenen  törende yaptığı konuşmada, " Erzurumlu hemşerilerimize daha modern araçlarla, daha kontrollü, daha modern, daha düzenli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımızı bugüne kadar devam ettirdik.

 

 

2022 yılı içerisinde de hem ekonomik ömrünü tamamlamış olan araçlarımızın, hem de biriken hurdalarımızın açık mübadele yöntemi ile yapmış olduğumuz satışları karşılığında çeşitli markalarda 3 adet binek, 14 adet panelvan araç olmak üzere, toplam 17 adet taşıt alımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.  Geçen sene nisan ayı itibariyle alımını yaptığımız motorize yunus ekiplerimizin bünyesine dahil edilen 8 adet motor ile beraber toplam sayı 40’a ulaştı. Böylelikle daha genç, daha dinamik araç filomuz Erzurumluların hizmetine sunulmuştur” dedi.

 

 

Erzurum Valisi Okay Memiş ise konuşmasında, "Emniyet Müdürümüz Levent Bey’i tebrik ederim, tamamıyla kendi öz imkanlarını kullanarak bu 17 aracı İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine dahil ediyorlar. Ekonomik ömrünü tamamlamış araçları elimizden çıkarıyoruz, onun yerine böyle sıfır araçlar alıyoruz. Ben bu araçları kullanacak olan kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Konuşmaların ardından hizmete giren araçlar Emniyet müdürlüğü hizmet binası önünde konvoy halinde tur attı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.