Erzurum Haber Girişi : 27 Mart 2024 16:25

ETSO, Ramazan Ayında 3 Bin Aileye Ramazan Yardımı Ulaştırdı

ETSO, Ramazan Ayında 3 Bin Aileye Ramazan Yardımı Ulaştırdı
Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), ramazan ayının ilk haftasında yoğun ve özverili bir çalışmayla il genelinde 3 bin ihtiyaçlı aileye ramazan yardımı yaptı.

ErzurumPost- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), ETSO ve Erzurumlu hayırsever iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan ramazan yardımları bu yıl, gıda paketi ve alışveriş çeki olarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. ETSO, yaptığı yardımların büyük bir kısmını, Meclis üyeleri ve Genel Sekreterlik aracılığıyla ihtiyaçlı aileleri tespit ederek ikametgahlarına kadar götürdü.

 

"BİR ELİN VERDİĞİNİ DİĞER EL GÖRMESİN"

 

Yardımların ramazanın ilk gününden itibaren ihtiyaçlı aileler tespit edilerek ulaştırılmaya başlandığını ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın, “Odamız, üstlendiği sosyal sorumluluk gereği her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da ihtiyaçlı ailelerimizin yanında ve yakınında olmaya özen gösterdi. TOBB, Odamız ve hayırsever iş adamlarımızın katkılarıyla hazırladığımız yardımları, Yönetim Kurulumuzun koordinasyonunda, Meclis üyelerimiz ve Genel Sekreterliğimiz aracılığıyla ilimizin farklı mahallelerinde yaşayan 3 bin ihtiyaçlı ailemize ulaştırdık. Yardımları ulaştırırken, ihtiyaçlı insanlarımıza zahmet vermemek ve ‘Bir elin verdiğini diğer el görmesin’ düsturuyla hareket ettik. Yardımlarımıza destek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve hayırsever iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.