Siyaset Haber Girişi : 02 Kasım 2023 16:08

Horasan'da işinsanı Özdemir, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

Erzurum'un sevilen  iş insanlarından  Hayrettin Özdemir, Mart  2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Horasan'da Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adayı olduğunu açıkladı. Özdemir, Horasan muhtarlar ve sevenleri tarafından alkışlarla karşılandı.

Erzurum Post-Bir dönem AK Parti Horasan İlçe Teşkilatında görev yapan Horasan'ın Danışment Köyünden Hayrettin Özdemir, resmi başvurular başlamadan önce siyasi, bürokrat ve esnaflarla bir araya gelerek aday adayı olduğunu açıkladı.

 

 

SEVENLERİ ALKIŞLARLA KARŞILADI

 

Muhtarlar ve sevenleri tarafından alkışlanarak karşılanan iş insanı Hayrettin Özdemir, verdiği davet yemeğinin ardından AK Parti'den Horasan Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Çevresinde sevilen ve hoş görü insanı olarak tanınan 6 çocuk babası Hayrettin Özdemir, bir konuşma yaparak;

 

 

“Bismillah diyerek çıktığım bu kutlu yolda şu sözlerle başlamak istiyorum. Horasan'da doğup büyüdüm, Erzurum'a, Horasan'a, Erzurum için çalışıyor ve bu ilçenin insanlarına istihdam sağlıyorum.İş hayatımızdan edindiğimiz tecrübeler ile ilçemizin daha iyi konumlara gelmesi için 2024 Yerel Seçimleri için AK Parti’den aday adayı olarak müracaat edeceğiz. İş ve istihdam, ekonomik ve kültürel, aynı zamanda sanatsal dokunuşlarla Horasan'ı adil çalışma statüsü içerisinde güzelleştirmek arzusundayım.

 

 

Projelerimiz esnaf ve vatandaşlarımızın katkı ve bizlerin fizibilite çalışmaları ile olgunlaşmış durumda. Resmi başvuruların başlaması ile bu projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Aday adaylığımız noktasında biz başlangıcımızı yaptık ilçemizin ileri gelenleri, esnaf ve vatandaş nezdinde ziyaretlerimize devam diyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizi her geçen gün daha refah seviyesine artıran bu millet için gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın beklentilerine uygun bir belediye anlayışı ile vatandaş odaklı işler yapmak için var gücümüzü ortaya koymaya hazırız.'

 

 

'AK PARTİLİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM'

 

Mensubu olmaktan her daim onur ve gurur duyduğum bir siyasi hareket olmaktan öte Türkiye'nin kaderi mazlumlarının umudu olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Adalet ve Kalkınma Partisi üreten, vizyonu ile Türk siyasi hayatına yeni bir soluk getirmiştir.

 

 

Dürüstlük, sadakat, merhamet ve adalet birer hayal değildir. Bunlar sadece önemli insanlara verilen birer erdem de değildir. Aksine her insanın ulaşabilmek için elinden gelen gayreti sarf etmesi gereken erdemlerdir. Biz de buna istinaden, erdemlilik bilinciyle bu yüce milletin belediye başkanı olabilmek adına bu kutsi yola çıktık. İyi niyetler ve temiz duygularla Horasanlı hemşehrilerime, insanlığa hizmet etmek için aday adaylığımı açıklıyorum. Allah utandırmasın, Hayırlı olsun, Allah yolumuzu açık etsin.”

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.