Siyaset Haber Girişi : 20 Mart 2024 19:11

İYİ Parti Adayı Uçar'a Şenkaya'da coşkulu karşılama

İYİ Parti Adayı Uçar'a Şenkaya'da coşkulu karşılama
Şenkaya'yı ziyaret eden İyi Parti adayı Fatma Canan Uçar, büyük destek ile karşılandı. Şentürk Alver ve İyi Parti heyeti ile birlikte Şenkayalılarla buluştu.

Erzurumpost- İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecz. Fatma Canan Uçar seçim çalışmaları kapsamında Şenkaya ilçesini ziyaret etti. İl Başkanı Ensar Nuhoğlu, Yakutiye Belediye Başkan Adayı Ensar Nuhoğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Şenkaya’ya giden Uçar Şenkaya Belediye Başkan Adayı Sn. Şentürk Alver ve İlçe Başkanı Sn. Ergün İğrek tarafından Akşar’da yoğun bir kalabalıkla karşılandı.

 

Akşar’da toplanan kalabalığa yaptığı konuşmada Adil, Ahlaklı ve Akıllı bir yönetim mesajını verirken Şenkaya Belediye Başkan Adayı Şentürk Alver Şenkaya’nın iki aday arasında sıkışıp kalmadığını İyi Parti olaran vizyonlu ve adaya olan ihtiyacını giderdiğini bu adayın kendisi olduğunu anlattı.

 

 

Akşar’da olan karşılamadan sonra Şenkaya İlçe merkezine giderek esnaf ziyareti yapan İyi Parti heyeti “Şenkaya’nın ilçede eğitimine, kültürüne yakışır olan aday Şentürk Alver’le Büyükşehirde ise Canan Uçar’la yürüyeceğini belirtti.

 

 

ŞENKAYA ZİYARETİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN DUYURDU;

 

Canan Uçar, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderide şu ifadelere yer verdi, “Bugün güzel ilçelerimizden olan Şenkaya’daydık. Şenkaya Belediye Başkan Adayımız Sn. Şentürk Alver, İlçe Başkanımız Sn. Ergün İğrek ve teşkilatımızla birlikte Şenkayalı hemşehrilerimizle bir araya geldik” şeklinde duyurdu.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.