Siyaset Haber Girişi : 26 Şubat 2024 19:42

İYİ Parti adayı Uçar, sanayi esnafını ziyaret etti

İYİ Parti adayı Uçar, sanayi esnafını ziyaret etti
İYİ Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Canan Uçar, Yakutiye Belediye Başkan Adayı Hakkı Kobal’la birlikte sanayi esnafını ziyaret ederek tek tek sorunları dinledi.

Erzurum Post-Esnafın doğalgaz sorununa da dikkat çeken Canan Uçar, ihmal edilen sanayi esnafının sorunları yine sanayi esnafı ile birlikte ortak akıl ve istişare ile çözüleceğini belirtip vatandaştan gelen tüm şikayetleri tek tek not alarak, çözümlerinin de kendisinde olduğunun altını çizdi.

 

 

SANAYİ ESNAFININ DA MÜŞTERİSİNİN DE ŞİKÂYETİ YOLLAR

 

“Yolların bozukluğu hem esnafın hem halkın büyük çilesi haline geldi. Çukurlar yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın her şeyden önce bu sorununun giderilmesi gerekiyor. Bu asli görevdir. Ne Erzurum’a ne de sanayi esnafına layık görülen bu olamaz” şeklinde konuşan Uçar, vatandaştan gelen bu yoğun şikâyete en kısa sürede kesin çözüm bulacağına söz verdi.

 

 

“MALIMIZI KORUYAMIYORUZ, HIRSIZLIK HAT SAFHADA”

 

Özellikle karakolun kaldırılmasıyla birlikte sanayide hırsızlardan canı yanmamış bir esnaf bile bulunmadığını gören Uçar,” Sanayimizin sınırlarının belli olması gerekiyor. Bir nizamiyemiz yok. Karakolumuz kaldırıldı. Esnafımızı burada güvenliksiz bir şekilde ticaret yapmasına göz yummayacağız. Önceden bir sağlık ocağımız vardı. Şimdi yaralanmalarda gidilecek en yakın sağlık merkezi kaldırıldı. Bu işin takipçisi olacağız” dedi.

 

 

SANAYİYİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!

 

Göreve geldiğinde her alanda ortak akla ve istişareye önem gösterdiğini belirten Canan Uçar, “Sanayinin sorunlarını çok iyi bilmekteyiz. Buradaki esnafımızı pamuklara sarıp sarmalamamız gerekirken imkansızlıklar içerisinde bırakmayacağız. Sanayinin sorunlarını sizlerle birlikte ortak akılla çözeceğiz. Ben yaptım oldu. Dönemi bitti” dedi

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.