Siyaset Haber Girişi : 11 Ocak 2023 18:03

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığında Güneyin dönemi

İYİ Parti Erzurum İl Başkanı seçilen Fatih Güneyin Erzurum Adalet Saray’ından mazbatasını aldı. Güneyin, il ve ilçe yöneticileriyle katıldığı törenle önceki başkan Melih Kırpınar'dan görevi devralarak koltuğuna oturdu.
İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığında Güneyin dönemi

İYİ Parti Erzurum İl başkanlığı'nde Fatih Güneyin dönemi resman başladı.  Bugün mazbatasını alarak İl Başkanlığında düzenlenen törenle görevine başlayan Güneyin, Melih Kırkpınar’ı çiçekle karşıladı.

 

İYİ Parti Erzurum'un yeni İl Başkanı Fatih Güneyin tören de bir konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada, Melih Kırkpınar'ın hizmeti ve çalışmalarına değinen Güneyin, “ Melih Başkanımız göreve geldiği günden beri gecesini gündüzüne katıp partimiz için, memleketimiz için çalıştı. Türkiye gündemine oturan çalışmalarla vatandaşın sesi oldu.

 

 

Bizlere her zaman bir abi, bir baba şefkatiyle yaklaştı. Çalışmalarımızda, her zaman desteklerini esirgemeden yanımızda oldu. Bizler de, gece gündüz demeden teslim aldığımız bayrağı ileri götüreceğiz. Yaptığı maddi manevi fedakârlar için, Başkanımız Melih Kırkpınar'a şahsım, yönetimim ve partimiz adına teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 

 

Güneyin'in ardından konuşma yapan önceki dönem İl Başkanı Melih Kırkpınar, yaptığı çalışmalar ve bundan sonra yapacakları hakkında konuştu. Dün olduğu gibi bundan sonra da il teşkilatı ile koordineli olarak sürekli sahada olacağını söyleyen Kırkpınar, “ Göreve başladığım ilk günden beri Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve partimize yakışır şekilde, severek ve isteyerek yurttaşımızın sesi olmak için çalıştım. Buradaki herkes gibi benim de tek gayem, yurt ve yurttaşın daha müreffeh, daha adil, daha demokrat ve daha mutlu bir hayat sürmesi mücadelesidir.

 

 

Tüm teşkilatlarımız el birliğiyle partimiz adına Erzurum’da destan yazdı ve eminim ki bundan sonra daha başarılı işler yapacaklar. Ben Melih Kırkpınar olarak, Genel Başkanımız ve onun temsilcisi olan İYİ Parti Erzurum İl Başkanımız Fatih Güneyin Başkanımın yanında olacağım. Bana verilen görev ne olursa olsun onu da en güzel şekilde ifa etmeye çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

 

 

Görevim boyunca beni yalnız bırakmayan siz değerli yol arkadaşlarımı, her zaman sevgi ve minnetle yâd edeceğim. Bu vesileyle, bana bu görevi layık görüp hiç bir zaman desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e, genel merkezimizde bulunan yöneticilerimize, il ve ilçe teşkilatlarımıza, gönüllülerimize, özgür basına ve kadim şehrimizin güzel insanlarına çok teşekkür ederim. İyiler geliyor az kaldı!.“ diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.