Bölge Haber Girişi : 26 Haziran 2024 16:36

Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu Paşa Erzurum'da

Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu Paşa Erzurum'da
Bölgedeki askeri birlikleri denetlemek ve bazı incelemelerde bulunmak üzere Erzurum’a gelen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Erzurum Post-Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu askeri birlikleri denetlemek ve bir takım  incelemelerde bulunmak üzere Erzurum’a geldi. Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret eden Orgeneral Bayraktaroğlu, şeref defterini imzaladı.

 

 

Görüşmede daha önce askeri hastane olarak kullanılan Mareşal Fevzi Çakmak yerleşkesinin, Erzurum Lisesi kampüs alanına katılımı hususu ele alındı. Bununla birlikte Erzurum’un ticari anlamda gelişimi açısından büyük önem arz eden 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin genişlemesi için bölgede bulunan askeri arazinin sanayi bölgesine dâhil edilmesi konusu değerlendirildi.

 

 

Orgeneral Bayraktaroğlu’na 3. Ordu Komutanı Korgeneral Veli Tarakcı, 9’uncu Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Tevfik Algan ve Kara Kuvvetleri İstihkâm Daire Başkanı Tuğgeneral Mustafa Yeter eşlik etti.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.