Siyaset Haber Girişi : 25 Kasım 2021 14:08

Memleket Partisi'nden istifa edip İYİ Parti'ye katıldılar

Memleket Partisinden istifa eden İl Başkan yardımcısı Serdar Gökhan Çamlıca, Palandöken İlçe Başkanı Murat Yıldız ve tüm yönetimi İYİ Parti saflarına katıldı.

Erzurum Post-Katılımda konuşma yapan Kırkpınar, “Partimize her gün yüzlerce katılım oluyor, bunlar içinde her meslek dalından vatandaşımız var. İYİ Parti herkesi kucaklayan, toplumun her kesiminin sesi olan bir partidir. Bu yolda yeni yol arkadaşlarımızla daha da güçlenerek iktidara doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Müreffeh bir Türkiye için hep birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

 

 

Para birimimizin sürekli değer kaybetmesi kötü ekonomi yönetiminin sorumluluğundadır. Kasamızın boş olması ve üretime dayalı bir şey olmadığı için bu sonuç kaçınılmazdır. Ekonominin betonla düzeleceğine inanan zihniyet, hatalarından ders almamış gibi umarsızca aynı hatada ısrar ediyor. Üretim yok, tarım yok, hayvancılık çoktan bitmiş.

 

 

Böyle bir sistemde ekonomik kalkımmadan bahsetmek akıllara zarar bir durumdur. İktidar iç kavgalarından vakit bulup ülke sorunlarına el atamıyor. Bu durumun tek bir reçetesi var, derhal seçim kararı alınıp erken seçime gidilmelidir. Aksi takdirde daha vahim ekonomik durumlar ortaya çıkacaktır. İYİ Parti bu sorunların çözüleceği tek adrestir. Demokrasilerde yönetimin değiştiği tek yer sandıktır. Aşırı hareket ve hallerde bulunmaktan kaçınmalı ve çevremize de bu yönde telkinlerde bulunmalıyız.

 

 

Bu vesile ile aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyor,  daha güzel daha İYİ yarınlar için herkesi İYİler ailesine davet ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.