Spor Haber Girişi : 03 Ağustos 2023 17:20

MNG Genel Müdürü Süer’den Erzurumspor açıklaması

MNG Genel Müdürü Süer’den Erzurumspor açıklaması
Erzurumspor’da yönetim arayışları sürerken, başkanlık için ismi geçen isimlerden MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Sürer, “Ben aday değilim” dedi.

Erzurum Post-Erzurumspor’da adı başkan adayı olarak geçen isimlerden olan MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Süer, düzenlediği basın toplantısında süreci değerlendirerek aday olmadığını açıkladı.

 

Erzurum ve Erzurumspor’un çok değerli olduğunu ifade ederk söze başlayan Aydoğan Süer, şartlar ne olursa olsun bu iki değere her zaman sahip çıkacaklarını belirtti.  Sürerer şunları söyledi:

 

 “Güzel insanlara karşı negatif bir algı oluşturmak isteniyorsa hemen bir yerden yapıştırmaya başlanıyor. Acaba reklam için mi yapılıyor? Neden gündemde tutuluyor? Bizler gündemde tek bir şey tutarız. O da Erzurum halkının bize verdiği destektir. Erzurumspor ile alakalı gelen bir teklifi, bizimle ilgili olanı bir anda buruşturup atamayız. Evet yaklaşık bir buçuk aydır Erzurumspor başkanlığıyla ilgili kamuoyunda çok ciddi bir ses var. Ancak bizim bu meseleleri tek başımıza ve nefsimize göre cevap verme gibi bir durumumuz yok. Bazı süreçlerin tamamlanması ve yerine getirilmesi gerek. İyi niyetli arkadaşlarımızın önü de kapatılmamal.”

 

"ERZURUMSPOR'A KURUMSAL OLARAK DESTEĞİMİZ HEP SÜRECEK"

 

Erzurum’da önemli yatırımlar yaspan kurumsal bir şirketin yöneticisi olarak Erzurumspor’un onursal başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile sürekli görüştüklerini ifade anlatan Süer, başkan adayı olamdığını ama kurumsal olarak kulübe desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 

Süer, “Şu haliyle benim Erzurumspor’a desteğim kulüp başkanlığına talip olmaktan öteye ona vereceğimiz destekle izah edilebilir. Özellikle ulusal ve uluslararası şirketlerle yapacağımız sponsorluk görüşmeleri bunların başında geliyor. Vakit geçirmeden bunun alt yapı çalışmasını gerçekleştirecek görüşmeleri başlatacağız. Erzurumspor’un sahipsiz kalacağı noktasındaki iddialara da asla kimse itibar etmemeli. Kimsede bu yollara girmemeli” diye konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.