Siyaset Haber Girişi : 26 Kasım 2021 11:52

AKP'li Aydemir: Benzin kuyruğuna teşhisi koydu!

AKP Erzurm Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir, benzin kuyrukları hakkında açıklama yaptı.

Erzurum Post-AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Plan Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmelerin ardından akaryakıt istasyonlarındaki oluşan kuyruklar hakkında "Zamlarla ilgili kuyruk yok, Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Araç sayısı fazla ondan kaynaklı" dedi.

 

AKP Erzurm Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir, benzin kuyrukları hakkında açıklama yaptı. Akaryakıta ard arda gelen zamlardan sonra benzin istasyonlarında oluşan araç kuyrukları hakkında konuşan AKP'li Aydemir, "Zamlarla ilgili benzin istasyonlarında bir kuyruk yok arkadaşlar. Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musunuz? Bunu ben Plan Bütçe Komisyonunda bir iki defa daha altını çizerek söyledim. Araç sayısı fazla ondan kaynaklı" dedi.

 

 

"KUYRUK VARMIŞ GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞAN TROL MEDYA"

 

AKP'li Aydemir, kuyruklarla ilgili fototğraf ve görüntüleri ise trol medyanın işi diye niteleyerek şöyle konuştu: "Bunu ara ara o resimleri gösterip sanki efendim zamlardan kaynaklı kuyruk varmış gibi göstermeye çalışan özellikle trol medyada bir kesim var. Onların aktarımıdır bu. Dolayısıyla böyle bir şey yoktur diyorum"

 

Orhan BOZKURT/Sözcü

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.