Erzurum Haber Girişi : 09 Nisan 2024 20:46

Arif Hikmet Kılıç, “Huzur, mutluluk ve esenlikler diliyorum”

Arif Hikmet Kılıç, “Huzur, mutluluk ve esenlikler diliyorum”
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla sevgi, dayanışma ve bereket dolu bir mesaj yayınladı. Başkan Kılıç, Ramazan'ın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği özel bir zaman olduğunu vurguladı.

ErzurumPost- Başkan Kılıç, Çat Belediyesi olarak halkın huzuru ve güvenliği için çalışmalarının devam edeceğini belirterek," Sizlerin huzuru, güvenliğini ve mutluluğu için bizlerde bayram süresi boyunca çalışmalarımıza devam edecek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca 7/24 görev başında olacak" dedi.  

 

Ramazan Bayramı’na kavuşmanın yanında yoğun geçen bir seçimin ardından Çat adına çok güzel bir sürecin heyecan ve mutluluğunu da yaşadıklarını ifade eden Başkan Kılıç, şunları kaydetti; “Millet olarak hep birlikte güzel bir Ramazan’ı daha dolu dolu yaşadık. Birlik, beraberlik, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’da; bütün küslüklerin ortadan kaldırıldığı, kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleşerek tazelendiği mübarek müstesna bir bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki, toplumların ayakta kalmasını sağlayan çeşitli dinamikler vardır ve bizim toplumumuzu ayakta tutan en önemli dinamiklerden birisi de, kuşkusuz milli ve manevi zenginliklerimiz, değerlerimiz, gelenek ve göreneklerimizdir. İşte bu zenginliğimizden ve değerlerimizden taviz vermeden geçireceğimiz her anın, aslında geleceğe doğru attığımız en önemli ve en sağlam adımları oluşturacağının mutlaka bilincinde olmalıyız.”

 

Hikmet Kılıç, yayınladığı bayram mesajını şu sözlerle tamamladı: “Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın memleketimin güzel insanları başta Çatlı hemşehrilerim olmak üzere Erzurum halkının ve tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, huzur, mutluluk ve esenlikler diliyorum."
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.