İlçeler Haber Girişi : 03 Temmuz 2024 16:19

Aziziye’nin Bungalov Evleri hizmete açıldı 

Aziziye’nin Bungalov Evleri hizmete açıldı 
Aziziye Belediyesi bünyesinde hizmet veren Ilıca Termal Tesisleri, hizmette yeni bir dönemi başlattı. Tesislerin bulunduğu kampüs alanındaki Bungalov Evler, kapılarını bugün itibariyle konuklarına açtı.

Erzurum Post-Aziziye Belediyesi bünyesinde hizmet veren Ilıca Termal Tesisleri, hizmette yeni bir dönemi başlattı. Tesislerin bulunduğu kampüs alanındaki Bungalov Evler, kapılarını bugün itibariyle konuklarına açtı. Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, Ilıca Termal Tesislerine yeni bir vizyon ve çehre kazandırma sözü verdiklerini hatırlatarak, “Tesislerimizdeki hizmet çeşitliliğini artırma noktasında ilk adımımızı attık ve Bungalov Evleri hizmete açtık. Bu adımlarımıza çok yakında yenileri de eklenecek” dedi. 

 

 

HİZMETTE YENİ KONSEPT 


Başkan Akpunar, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; Ilıca’nın, sahip olduğu jeotermal kaynaklarla Türkiye’nin önde gelen termal turizm bölgelerinden birisi olduğunun altını çizdi. Ilıca Termal Tesisleri’nde hali hazırda bay-bayan kaplıca, aile kabini ve konaklama gibi hizmetlerin verildiğini kaydeden Akpunar, tesislere ilave edilen Bungalov Evler ile birlikte hizmette yeni bir konsept oluşturduklarını söyledi. 

 

 

“HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ” 


Kampüs alanında konuşlandırılan Bungalov Evlerin tefrişatının tamamlanarak misafir ağırlanmaya başlandığı bilgisini veren Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, “Tesislerimizin şifalı ve mineral açısından hayli zengin olan termal sularından faydalanmak ve hem de Bungalov Evlerimizde konaklamak isteyen hemşehrilerimizi Ilıca’mıza bekliyoruz. Şirin olduğu kadar otantik de bir ortama kavuşturduğumuz Bungalov Evlerimizde hemşehrilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.