Erzurum Haber Girişi : 23 Ekim 2022 20:33

Bin 700 metrelik parkurda Vali Bey'in Offroad şovu

48 il ve 4 ülkeden gelen sporcuların katılımıyla 3. Uluslararası Geleneksel Macera Offroad Oyunları Erzurum'da düzenlendi.

Erzurum Post-Erzurum'da Valilik ve Büyükşehir Belediyesinin destekleri ve Macera Off-Road Doğa Sporları Kulübü tarafından, 48 il ve 4 ülkeden gelen sporcuların katılımıyla 3. Uluslararası Geleneksel Macera Offroad Oyunları düzenlendi.

 


Organizasyonda pilot koltuğuna geçen Erzurum Valisi Okay Memiş, bin 700 metre uzunluğundaki zorlu parkuru başarıyla tamamlayarak profesyönel Offroad sporcularına taş çıkardı.

 

 

Macera Off-road Oyunları, Macera Doğa Sporları ve Offroad Kulübü Başkanı Lokman Toptaş’ın start vermesiyle başladı. Sporcular bin 700 metrelik zorlu parkurda kıyasıya mücadele verdi.

 

 

 

Macera Doğa Sporları ve Off-road Kulübü Başkanı Lokman Toptaş, “Bu yıl 3’üncüsünü düzenlemiş olduğumuz Erzurum Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Macera Off-road Oyunları'na  48 il, 4 ülkeden ciddi bir katılım var. Güzel bir parkur yaptık, insanlar güzel eğleniyor, etkinliklerimiz güzel gidiyor. Güzel engebeler, çukurlar, tepeler oluşturduk ve sporcularımız Palandöken’in eteklerinde, Palandöken’e karşı yarışıyorlar. Heyecan, adrenalin yüksek şu anda” dedi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.