Siyaset Haber Girişi : 30 Kasım 2023 09:45

Çakır, MHP'den Aziziye için aday adayı oldu

Çakır, MHP'den Aziziye için aday adayı oldu
Anadolu Basın Birliği ve MHP Erzurum İl Başkan Yardımcısı Gazeteci Mehmet Musa Çakır, Aziziye Belediye Başkanlığı için partisinden aday adayı oldu.

Erzurum Post- Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkan Yardımcısı Mehmet Musa Çakır, Aziziye Belediye Başkanlığı için partisinden aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

 

Başvuru evraklarını MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'a teslim eden Mehmet Musa Çakır, haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

 

 

“Allah çıktığımız bu yolda hepimizi muvaffak kılsın”

 

Çakır, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Uzun yıllardır çatısı altında siyaset yapmaktan iftihar ettiğim ve mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Aziziye Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

 

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendi’ye nazik kabulü, yakın ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.  Allah çıktığımız bu yolda hepimizi muvaffak kılsın"

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.