İlçeler Haber Girişi : 13 Haziran 2024 20:29

Çat Belediye Başkanı Kılıç: İhtiyaç sahiplerini unutmayalım

Çat Belediye Başkanı Kılıç: İhtiyaç sahiplerini unutmayalım
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Erzurum Post-Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm vatandaşların bayramını kutladı. Başkan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN SİMGESİDİR"

 

Başkan Kılıç, Kurban Bayramı’nın manevi değerlerine dikkat çekerek, "Değerli hemşehrilerim, mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramlar, sevgi, saygı ve hoşgörünün en yoğun yaşandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği müstesna günlerdir. Bu özel günlerde ailemizle, dostlarımızla ve komşularımızla bir araya gelerek, manevi değerlerimizi ve geleneklerimizi yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

 

"İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ UNUTMAYALIM"

 

Başkan Kılıç, bayramın paylaşma ve yardımlaşma anlamına geldiğini vurgulayarak, “Bu mübarek günlerde, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı unutmayalım. Yardım eli uzatarak, onların da bayram sevinci yaşamalarına vesile olalım. Kırgınlıkları, küskünlükleri ve dargınlıkları bir kenara bırakıp, gönül kapılarımızı ardına kadar açık tutalım. Çocuklarımıza ve gençlerimize çok özel bir bayram örneği olalım. Bayramların aynı zamanda bizi birbirimize bağlayan birer muhabbet bağı olduğunu onlara gösterelim. Büyüklerimizi ziyaret etmeli ellerini öpmeli, küçüklerimizi sevgi ile kucaklamalı, bayramlarını tebrik etmeliyiz. Bu müstesna bayramın hanelerimize sevinç ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.

 

Bu vesileyle aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, Çatlı hemşehrilerimizin, tüm çalışanlarımızın ve tüm Erzurumluların aileleri ve sevdikleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmesini diliyor; en kalbi duygularımla bayramlarını tebrik ediyorum. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun” dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.