Siyaset Haber Girişi : 20 Kasım 2023 10:16

CHP Erzurum'da seçim startını verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş,  Palan Otelde partililere ve basın mensuplarına düzenlediği kahvaltıda seçim startı verdiğini açıkladı.

Erzurum Post-Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Eş'in düzenlediği organizasyonda CHP Genel Başkanı Özgür Özel'de Görüntülü olarak salonda bulunan herkese selamlarını iletti.Genel Başkan Özel burada blunan partililere yaptığı kısa konuşmada Erzurum'a çok değer verdiğini, Kurtuluş Savaşı Mücadelesinin bu şehirde başladığını belirterek şehrin önemine vurgu yaptı.

 

 

Özel konuşmasının devamında Erzurum örgütünden ve partililerden umutlu olduğunu belirterek yerel seçimlerde başarı sağlayacaklarına dair hiçbir kuşkusunun olmadığını dile getidi. Konuşmanın bitiminde partililer Genel başkan Özgür Özel'i ayakta alkışladılar.

 

CHP Erzurum İl Başkanı Eş ise partililere yaptığı konuşmada "Herkesi sahada görmek istiyorum, herkes bilsin ki bu şehirde artık CHP var, kabuğuna çekilmiş, kendini dört duvar arasına kapatmış CHP dönemi birmiştir artk. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın, şehrin ve insanımızın menfaatine olan muhalefeti ya yapacağız,ya yapacağız. Bu şehrin beklentileri bizden büyük ona göre hazırlıklı olalım ve olabildiğince çok çalışalım" ifadelerini kullandı.

 

 

CHP'nin organizasyonda gençlerin çoğunluğu ise gözlerden kaçmazken, CHP'deki genç yoğunluğuna partililer "değişimin etkisi" ifadelerini kullandılar.


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.