Teknoloji Haber Girişi : 16 Ekim 2023 15:05

CONIASOFT Erzurum'da depolama merkezi kuracak

CONIASOFT  Erzurum'da depolama merkezi kuracak
ATA FOM Üniversitesi’nin Kurucusu Erzurumlu İş Adamı Şakir Yavuz, kentte yakın bir zamanda çok büyük bir veri depolama merkezi kurmayı planladıklarını belirtti.
CONIASOFT Erzurum'da depolama merkezi kuracak

Erzurum Post- Perfect Timing Holding Yönetim Kurulu Başkanı ATA FOM Üniversitesi’nin Kurucusu Erzurumlu İş Adamı Şakir Yavuz, Erzurum’un iklim şartlarının teknoloji yazılım firmaları için ideal bir ısı derecesine sahip olduğuna dikkat çekerek, yakın bir zamanda çok büyük bir veri depolama merkezi kurmayı planladıklarını belirtti.

 

 

ConiaSoft Yazılımları Doğu Anadolu Koordinatörü İş Adamı İlker Özkara’nın girişimleri ile Perfect Timing Holding Yönetim Kurulu Başkanı ATA FOM Üniversitesi’nin Kurucusu Erzurumlu İş Adamı Şakir Yavuz Başkanlığı’nda Palan Otel’de CONIASOFT yazılım programının tanıtımı yapıldı.

 22 Ülkede 54 alanda faaliyet gösterdiklerini ifade eden İş Adamı Yavuz, ”Memleketim Erzurum’da bu önemli tanıtımı yapmaktan mutluyuz. İnşallah Erzurum’da teknolojik yatırımlardan faydalanacak” dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.