Ekonomi Haber Girişi : 29 Mayıs 2024 15:24

Erdemir Showroom’a müşteri memnuniyeti teşekkürü

Erdemir Showroom’a müşteri memnuniyeti teşekkürü
OPEL’in Türkiye Satış Bölge Müdürü Orçun Kurada, Opel Yetkili Satış Bayii Erdemir Otomotiv’i ziyaret etti.

Erzurum Post- OPEL’in Türkiye Satış Bölge Müdürü Orçun Kurada, hizmet alanında  Türkiye’nin ilk  satış sırasında yer alan başarılı işinsanı Yüksel Erdemir’in, Opel Yetkili Satış Bayii Erdemir Otomotiv’i ziyaret etti.


SHOWROOM ve SERVİS HİZMETİNE TAM NOT…


Opel Türkiye Satış Bölge Müdürü Orçun Kurada, Erdemir Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir, beraberinde Opel Erdemir Genel Müdürü Adem Erdemir  ile birlikte Erdemir satış oto showroom ve Erdemir servis hizmetleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Bölge Müdürü Kurada, müşteri memnuniyetinin üst derecedeki özverili çalışmalarından dolayı Erdemirler Grup  Genel Müdürü Adem Erdemir’e çalışanlarına teşekkür etti.

 


“OPEL ERDEMİR’İ TEBRİK EDİYORUM”


Erzurum’da otomobil sektörünün saygın ve lider kuruluşu Erdemir Otomotiv’i ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Opel Satış Bölge Müdürü Orçun Kurada kendisine gösterilen ilgi ve Erzurum ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ile Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir’e, başarılı ekibine teşekkür etti. Bölge Müdürü Kurada:


“Bugün Opel markamızın değerli ve köklü bayilerimizden Erdemirler Grup ziyaretindeyiz. 2023 yılında yaptığı satışlarla Türkiye hedeflerinin üzerine çıkan, 2024 yılının ilk çeyreğinde aynı başarısını devam ettiren ve bu başarısını TÜİK verilerine göre 2024 Nisan ayında rekor satışla zirveye çıkararak taçlandırmıştır. Doğu Andolu Bölge bayimiz Opel Erdemir’i  tebrik ediyorum.Dünya markası OPEL’in Türkiye’deki tüm  bayilerimizle işbirliğini önemsiyor ve belirli aralıklarla bayi ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz, Bu da müşteri memnuniyetimize önem kazandırıyor. Opel Erdemir hem satışın yanısıra servis işleyişi, müşteri memnuniyeti hizmetinde başarılı hizmetlerinin devamını temenni ediyorum. Başta Opel Erdemir’e gösterdikleri sıcak ilgilerini esirgemeyen kıymetli Erzurumlu  müşterilerimize, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Erdemir’e Grup Genel Müdürü Adem Erdemir’e Servis Sorumlusu Erkan Erdemir kardeşimize, fedakar çalışanlarımıza, teşekkür ediyorum.” 

 

 

ERDEMİR,”GURURLUYUZ,  32 YIlDIR OPEL ERDEMİR BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRIYORUZ”


Erdemirler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir, fedakar çalışanları ile birlikte OPEL bayrağını 32 yıldır dalgalandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını  ifade etti. Başarılı iş adamı Yüksel Erdemir,”Gururluyuz, çünkü 32 yıldır Opel markamızın bayrağını başarı ile dalgalandırdık. Gururluyuz, çünkü satış ve satış sonrası olmak üzere müşteri mutluluğu ve hedeflerimizi gerçekleştirme özelinde sayısız ödül aldık. Gururluyuz çünkü Erzurum ve İstanbul illerimiz olmak üzere 200’ün üzerinde iş istihdsmı çalışanımızın gelişimine ve işimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Erdemir Ailesi olarak gururluyuz, çünkü bu geçmiş hizmet yıllarımız da 100 bine yakın otomobil severin Opel Ailesine katılmasını sağladık.Başta müşterilerimizin teveccühü ve tercihi ile birlikte OPEL Erdemir’i başarıya sırtlayan fedakar çalışanlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.