Erzurum Düzenleme Tarihi : 28 Mart 2024 19:29 Haber Girişi : 29 Mart 2024 16:54

Milliyetçi Hareket Partisi, Erzurum’da geleneksel iftar programı düzenledi

Milliyetçi Hareket Partisi, Erzurum’da geleneksel iftar programı düzenledi
Erzurum’da Milliyetçi Hareket Partisi, Birlik ve Beraberlik çatısı altında Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde halka açık iftar programı düzenledi. Program, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.
Milliyetçi Hareket Partisi, Erzurum’da geleneksel iftar programı düzenledi

ErzurumPost- MHP ve Ülkü Ocakları ortak iftar programına MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kâmil Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mevlüt Özcan, Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayları, MHP İl ve İlçe Yöneticileri, ve binlerce davetli katıldı.

 

 

“ERZURUM, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN EN GÖZDE İLLERİNDE BİRİ OLMUŞTUR”

 

31 Mart seçimlerden de zaferle çıkacağını belirten Erzurum MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, “Erzurum 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta dik duruşuyla dünyaya karşı tek bir ülke haline gelen Türkiye Cumhuriyeti’nin en gözde illerinde biri olmuştur. Yine aynı şekilde 31 Mart’ta da sizlerden aldığımız destek ve duayla başta Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olmak üzere 20 ilçede de Cumhur İttifakı’nın zaferiyle kutlamalar yapacağız. Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın beraberliğinde kurulan heyetler doğrultusunda, Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta gireceğimiz seçimlerde Erzurum’da Mehmet Sekmen adayımızdır” şeklinde konuştu.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sonuna kadar destekçisi olduğu kadar kendisinin de desteklediğini ifade eden Yurdagül, “Bizler hak bildiğimiz yoldan hiçbir zaman ayrılmadık. Dün olduğu gibi bugün de devlet ilelebet yaşasın diye, önce ülkem sonra partim sonra da ben diyen liderimizin Cumhurbaşkanımızla pazara kadar değil mezara kadar olan beraberliğinde bizde eşlik etmiş durumdayız. 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta Türk Milleti nasıl kazandıysa yine aynı şekilde 31 Mart’ta da yerel seçimlerde, bu işin sac ayağı olan ülkemizin geleceğini etkileyecek olan bu seçimlerde hep birlikte zaferle çıkacağız”  dedi.

 

 

 

“31 MART’IN YENİ ZAFERLERE VESİLE OLMASINI ALLAH’TAN NİYAZ EDERİM”

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kâmil Aydın ise konuşmasında, “Önümüzde çok önemli bir süreç var. 90 dakikalık bir maça çıktık. İlk 45 dakikada galip geldik. Şimdi maçın ikinci yarısına çıktık. 31 Mart’ta hiçbir yılgınlığa kapılmadan, maç 0-0’mış gibi çok güçlü bir şekilde özellikle Erzurum’dan başlayıp bütün Türkiye’ye aynen geçen sene olduğu gibi göğsümüzü gere gere genel başkanlarımıza, büyük bir kıvançla Erzurum mazbatasını hediye edeceğiz. Genel Başkanlarımıza Erzurum, her türlü kutlu yürüyüşünde sizinle beraberdir demeyi hayal ediyoruz. Allah’ın izniyle de gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi.