Siyaset Haber Girişi : 09 Şubat 2024 18:56

Oltu'da siyasi dengeler değişti... Demir, DP'den aday oldu!

Oltu'da siyasi dengeler değişti... Demir, DP'den aday oldu!
MÜSİAD önceki Başkanlarından Fuat Demir, Ak Parti'den istifa ederek Demokrat Parti'den   Oltu Belediye Başkan Adayı oldu. Demir, " Oltu halkının iradesini bayraklaştırmak için bu yola çıktık" dedi.

Erzurum Post- MÜSİAD önceki Başkanlarından Fuat Demir, Demokrat Parti'den (DP) Oltu Belediye Başkan Adayı oldu.  Ak Parti Oltu İlçe Başkanlığı, Milletvekili ve Belediye Başkan aday adayı olan İş insanı Fuat Demir,  31 Mart yerel seçimlerinde DP Oltu Belediye Başkan adayı olduğunu duyurdu.

 

Demir, yaptığı açıklamada "Oltu halkının yoğun talebi karşısında kayıtsız kalmamız söz konusu değildi. Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir" dedi. 

 

 

Demir,  "Biz bu şehirde yaşıyoruz, derdimiz davamız gelişmiş bakımlı, temiz, gençlere istihdam sağlamış, sosyo kültürel yapıya dokunan bir belediyeciliktir. Yıllardır bunu göremediğimizden dolayı biz halkımız adına buradayız. Gerek çevresel sosyal gerek maddi manevi gelişim için bu yola baş koyduk. Derdimiz davamız ilçemizi planlı programlı bir şekilde kalkındırma geliştirme ve mutlu, huzurlu, yaşanır, müreffeh, gelişmiş, temiz bir ilçe inşa etmektir. Başka bir niyetimiz olmadı. Halkımızla birlikte daha gelişmiş daha temiz daha kalkınmış daha iyi bir Oltu için çıkıyoruz bu yola. Desteklerinizi bekliyoruz.

 

Oltu halkının iradesini bayraklaştırmayı gaye edinen demokrasi mücadelemizde yanımızda bir tek "sen eksiksin" diyor ve beraber yol yürümeyi teklif ediyoruz Biz hazırız! Hazır mısın Oltu? Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir. Oltu halkının yoğun talepleri üzerine biz bu yola girdik." dedi. 

 

Oltu'da bie çok yatırımı olan ve ilçede istihdama katkı sağlayan, Fuat Demir'in adaylığını açıklaması ilçede heyecan yarattı.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.