Erzurum Haber Girişi : 29 Haziran 2022 14:41

SONAR’ın Belediye Başkanları anketinde Sekmen ve Uçar zirvede

SONAR Araştırma, Büyükşehir ve diğer iller bazında belediye başkanları arasından başarılı olan belediye başkanları anketini yayınladı.

Erzurum Post- SONAR Araştırma, Büyükşehir ve diğer iller bazında belediye başkanları arasından başarılı olan belediye başkanları anketini yayınladı. Ankette AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanları arasında Erzurm Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekman zirvedeki yerini korurkan, Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar'da ülke genelinde yapılan en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında Türkiye 2’si olarak başarısını  tescilledi.

 

Yayımlanan ankette Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, yüzde 62.3 ile Türkiye’nin en başarılı ikinci belediye başkanı olurken,  Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de aynı ankette  yüzde 58.8 oy oranıyla Türkiye’nin en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.

 

 

BAŞKAN UÇAR BAŞARISINI BİR KEZ DAHA TESCİLLEDİ

 

Türkiye’nin saygın araştırma şirketlerinden SONAR’ın yaptığı başarılı belediye başkanları anketinde, Türkiye’nin en başarılı 2. Belediye Başkanı olarak ismini yazdıran Başkan Uçar, geçtiğimiz yıllarda yapılan anketlerde de Türkiye çapında dereceye girmiş özellikle koronavirisle mücadele dönemi başta olmak üzere, akıllı köy giriş kapıları, halı sahalar, park ve peyzaj düzenlemeleri, millet konakları, Sıfır Atık’ta Türkiye’de 71 Belediye’den birisi olması ve açılışını yaptığı Atık Getirme Merkezi, sportif, sosyal ve kültürel alandaki başarılarıyla adından söz ettirmişti.

 

VATANDAŞLAR MEMNUNİYETLE KARŞILADI

 

Özellikle ilçe merkezi ve köylerdeki vatandaşları her fırsatta ziyaret ederek, sahadan hiç kopmayan, her fırsatta esnaflarla işyerlerinde istişare eden, vatandaşların talep ve şikayetlerini yerinde dinleyerek çözüm arayan Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’ın bu başarısı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

 

 

MEHMET SEKMEN ZİRVEDEDEKİ YERİNİ KORUDU

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’le olan uyumlu çalışması ile de dikkat çeken Başkan Uçar, Başkan Sekmen’in aynı ankette Türkiye birincisi olarak çıkmasının, memnuniyet verici olduğunu söyledi. Uçar, “Tecrübelerinden her daim yararlandığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’in hep desteğini gördük. Kendisine ve ekibine içtenlikle teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürecek, ilçemize layık olduğu hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Milletimize hizmet yolunda desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Hükümetimize, Milletvekillerimize, parti teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize minnettarız.” dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.