Medya Haber Girişi : 03 Ekim 2023 13:35

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziyaattin Uçan emekli oldu

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziyaattin Uçan emekli oldu
Uzun yıllar Erzurum  Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde hizmet veren Ziyaattin Uçan emekli oldu.

Erzurum Post-Uzun yıllar Erzurum Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde hizmet veren Ziyaattin Uçan emekli oldu.

 

 

Görev süresi boyunca 15 vali ile çalışma imkanı bulan Uçan, kamu bürokrasisi ve medya ilişkileri noktasında örnek bir bürokrat olarak tanınıyordu.  Vali Mustafa Çiftçi'de Uçan'a bu güne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve takdir belgesi verdi.

 

 

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziyaattin Uçan, emeklilik vesilesiyle yayınladığı mesajla çalışma arkadaşları ve basın mensuplarına veda etti. 47 yıl gibi uzun bir süre severek yaptığı görevinden emeklilik sebebiyle ayrıldığını belirttt.

 

 

Uçan, mesajında şu ifadeler yer verdi: “Görevim süresince siz değerli çalışma arkadaşlarımı büyük bir aile olarak gördüm ve tüm çalışma arkadaşlarımla güçlü bir ekip ruhu içerisinde çalıştım. Zorluklar, başarılar ve çeşitli tecrübe paylaşımlarıyla sizlere İl Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü yapmaktan her zaman onur duydum.

 

Görevimden gönül huzuru ve nice hatıralarla ayrılmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayım. Her görev gelip geçicidir fakat arkaya baktığınız zaman hoş bir sada bırakabiliyorsanız, ardınızdan gelenler sizi iyi anıyorsa, o zaman doğru işler yapılmış demektir. Mevcut görevim süresinde acısıyla tatlısıyla bir takım hoşnutsuzluklar istemeyerek de olsa yaşanmıştır.

 

 

Bu noktada sizlerden hakkınızı helal etmenizi istirham ederim. Ayrıca sizlerden en büyük ricam, her daim sizden sonrakiler için güzel bir miras bırakmayı hedeflemenizdir. Dostluk ve arkadaşlığımızın baki kalacağı ümidiyle oluşturduğumuz bağın ebediyete kadar kalbimde yer bulacağını bilmenizi isterim. Tüm mesai arkadaşlarıma sevgi, saygı ve şükranlarımı sunarken, hepinize başarı ve mutluluklar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla, hoşça kalın efendim”

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.